Akcje FactSet Research Systems FDS
Akcje FactSet Research Systems (FDS): Wyniki kwartalne i roczne od 2023 z raport kwartalny i zgłoszeń SEC: przychody, wynik, bilans, przepływy pieniężne i guidance zarządu, każda liczba ze źródłem. Stan na 09/2026, raportowanie kwartalne. Analiza akcji od NadirAlpha. Akcje FactSet Research Systems (FDS): notowany na NYSE, indeks S&P 500, WKN 901629. NadirAlpha przeanalizował 46 oryginalnych dokumentów, automatycznie zweryfikował każdą liczbę i powiązał ją ze źródłem; stan źródeł: 09/2026. Przychody Q4 RO2026 (Cze do Sie 2026): 635 mln USD (+6 % r/r). Najnowszy odczyt: Nowy rynek, Przychody przyspieszają.
Raport generowany przez AI · nie stanowi porady inwestycyjnej · dane wyodrębnione automatycznie; prosimy weryfikować z podlinkowanym oryginałem więcej
Aktualny stan FactSet Research Systems
Podsumowanie ostatniego okresu sprawozdawczego FactSet Research Systems (Q4 RO2026): kluczowe wskaźniki, czynniki wzrostu i wypowiedzi zarządu; każda liczba opatrzona numerem źródła. Metodologia NadirAlpha
Ocena NadirAlpha, stan na Q4 RO2026 (Cze do Sie 2026).
Akcje FactSet Research Systems: kluczowe wskaźniki (mln $)
Przychody, marża, wynik i EPS spółki FactSet Research Systems według roku obrotowego, półrocza i kwartału w mln $, stan na Q4 RO2026, zgodnie z danymi ze zgłoszenia; korekty pokazują najnowszą wersję zgłoszenia. NadirAlpha automatycznie ekstrahuje wszystkie wartości z dokumentów finansowych; błędy są możliwe; kluczowe liczby należy samodzielnie zweryfikować, klikając w powiązany oryginał. Metodologia NadirAlpha
Wszystkie informacje służą wyłącznie wsparciu Państwa własnej decyzji inwestycyjnej i nie stanowią rekomendacji; wiążące są oryginalne raporty spółki.
Lata obrotowe
| Okres | Kwartał kalendarzowy | Przychody | Zysk operacyjny | Wynik operacyjny (adj.) | Zysk netto | EPS ($) | EPS adj. ($) | EBITDA (adj.) | Przepływy op. | Źródło |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2025 | Q3/2024–Q3/2025 | 2 321,7 | 748,3 | 843,43 | 597 | 15,55 | 16,98 | 934,97 | 726,3 | 123 |
| FY2024 | Q3/2023–Q3/2024 | 2 203,1 | 701,3 | 832,65 | 537,1 | 13,91 | 16,45 | 847,54 | 700,3 | 123 |
| FY2023 | Q3/2022–Q3/2023 | 2 085,5 | 629,2 | 754,1 | 468,2 | 12,04 | 14,65 | 776,62 | 645,6 | 115 |
Kwartały
| Okres | Kwartał kalendarzowy | Opublikowano | Przychody | Zysk operacyjny | Wynik operacyjny (adj.) | Zysk netto | EPS ($) | EPS adj. ($) | EBITDA (adj.) | FCF | Gotówka | Dług netto | Źródło |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-Q4* | Q2–Q3/2026 | 2026-09-30 | 634,7 | 156,6 | 209,4 | 121,1 | 3,35*≈ | 4,52 | 209,2 | – | 233,3 | 1 136,7 | 130 |
| 2026-Q3* | Q1–Q2/2026 | 2026-07-01 | 622,9 | 166,3 | 211,8 | 126,7 | 3,50 | 4,53 | 220,2 | 254 | 288,1 | 1 101,6 | 129 |
| 2026-Q2* | Q4/2025–Q1/2026 | 2026-03-31 | 611 | 185 | 214,1 | 133,1 | 3,59 | 4,46 | 233,2 | 185,7 | 268,3 | 1 100,9~ | 26 |
| 2026-Q1* | Q3–Q4/2025 | 2025-12-18 | 607,6 | 192,1 | 220,1 | 152,6 | 4,06 | 4,51 | 248,8 | 90,4 | 275,4 | 1 093,3~ | 24 |
| 2025-Q4* | Q2–Q3/2025 | 2025-09-18 | 596,9 | 177,3 | 201,7 | 153,6 | 4,00*≈ | 4,05 | 244,6 | 178,1 | 337,7 | 1 030,6 | 122 |
| 2025-Q3* | Q1–Q2/2025 | 2025-06-23 | 585,5 | 194,2 | 215,3 | 148,5 | 3,87 | 4,27 | 235,9 | 228,6 | 356,4 | 1 073,8 | 20 |
| 2025-Q2* | Q4/2024–Q1/2025 | 2025-03-20 | 570,7 | 185,5 | 212,7 | 144,9 | 3,76 | 4,28 | 224,6 | 150,2 | 278,5 | 1 193,6 | 18 |
| 2025-Q1* | Q3–Q4/2024 | 2024-12-19 | 568,7 | 191,3 | 213,8 | 150 | 3,89 | 4,37 | 229,9 | 60,5 | 289,2 | 1 069,9 | 16 |
| 2024-Q4* | Q2–Q3/2024 | 2024-09-19 | 562,2 | 127,9 | 201,4 | 89,5 | 2,32*≈ | 3,74 | 170,5 | 137,2 | 423 | 943 | 114 |
| 2024-Q3* | Q1–Q2/2024 | 2024-06-21 | 552,7 | 202,5 | 218 | 158,1 | 4,09 | 4,37 | 239,9 | 216,9 | 453,1 | 974,6 | 12 |
| 2024-Q2* | Q4/2023–Q1/2024 | 2024-03-21 | 545,9 | 181,9 | 209,3 | 140,9 | 3,65 | 4,22 | 218,1 | 121,9 | 381,7 | 1 107,8~ | 10 |
| 2024-Q1* | Q3–Q4/2023 | 2023-12-19 | 542,2 | 189 | 204 | 148,6 | 3,84 | 4,12 | – | 138,7 | 411,9 | 1 139,3~ | 108 |
| 2023-Q4* | Q2–Q3/2023 | 2023-09-21 | 535,8 | 116,1 | 179,1 | 65,1 | 1,67*≈ | 3,02 | 171,2 | – | 425,4 | 1 187,3 | 6 |
| 2023-Q3* | Q1–Q2/2023 | 2023-06-22 | 529,8 | 172 | 190,9 | 134,7 | 3,46 | 3,79 | 205,3 | 192,6 | 486,6 | 1 187,6~ | 104 |
| 2023-Q2* | Q4/2022–Q1/2023 | 2023-03-23 | 515,1 | 169,2 | 190,7 | 131,6 | 3,38 | 3,80 | 199,7 | 147,2 | 445,3 | 1 290,3 | 102 |
| 2023-Q1* | Q3–Q4/2022 | 2023-01-05 | 504,8 | 171,9 | 193,4 | 136,8 | 3,52 | 3,99 | 200,42 | 88,7 | 437,1 | 1 422 | 101 |
Bilans i przepływy pieniężne FactSet Research Systems (mln $)
Dane bilansowe na dzień określony dla FactSet Research Systems (środki pieniężne, zadłużenie finansowe) oraz pozycje rachunku przepływów pieniężnych za rok obrotowy, półrocze i kwartał; wartości pochodne z formułą w popoverze. NadirAlpha automatycznie ekstrahuje wszystkie wartości z dokumentów finansowych; błędy są możliwe; kluczowe liczby należy samodzielnie zweryfikować, klikając w powiązany oryginał. Metodologia NadirAlpha
Lata obrotowe
| Okres | Kwartał kalendarzowy | Opublikowano | Gotówka | Zadłużenie | Dług netto | Amortyzacja | Przepływy op. | Capex | FCF | Źródło |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2026 | Q3/2025–Q3/2026 | 2026-09-30 | 233,3 | 1 370 | 1 136,7 | 180,8 | 822,2 | – | – | 130 |
| FY2025 | Q3/2024–Q3/2025 | 2025-09-18 | 337,7 | 1 368,3 | 1 030,6 | 157,7 | 726,3 | 108,8 | 617,5 | 22 |
| FY2024 | Q3/2023–Q3/2024 | 2024-09-19 | 423 | 1 366 | 943 | 125,2 | 700,3 | 85,7 | 614,7 | 14 |
| FY2023 | Q3/2022–Q3/2023 | 2023-09-21 | 425,4 | 1 612,7 | 1 187,3 | 105,4 | 645,6 | 60,8 | 584,8 | 6 |
Kwartały
| Okres | Kwartał kalendarzowy | Opublikowano | Gotówka | Zadłużenie | Dług netto | Amortyzacja | Przepływy op. | Capex | FCF | Źródło |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-Q4 | Q2–Q3/2026 | 2026-09-30 | 233,3 | 1 370 | 1 136,7 | 47,1 | 204,7 | – | – | 130 |
| 2026-Q3 | Q1–Q2/2026 | 2026-07-01 | 288,1 | 1 389,7 | 1 101,6 | 45,9 | 284,5 | 30,5 | 254 | 129 |
| 2026-Q2 | Q4/2025–Q1/2026 | 2026-03-31 | 268,3 | 1 369,2~ | 1 100,9~ | 43,7 | 211,7 | 26 | 185,7 | 26 |
| 2026-Q1 | Q3–Q4/2025 | 2025-12-18 | 275,4 | 1 368,7~ | 1 093,3~ | 44,1 | 121,3 | 30,8 | 90,4 | 24 |
| 2025-Q4 | Q2–Q3/2025 | 2025-09-18 | 337,7 | 1 368,3 | 1 030,6 | 42,7 | 212,1 | 34 | 178,1 | 122 |
| 2025-Q3 | Q1–Q2/2025 | 2025-06-23 | 356,4 | 1 430,2 | 1 073,8 | 40,8 | 253,8 | 25,2 | 228,6 | 20 |
| 2025-Q2 | Q4/2024–Q1/2025 | 2025-03-20 | 278,5 | 1 472,2 | 1 193,6 | 38,4 | 174 | 23,7 | 150,2 | 18 |
| 2025-Q1 | Q3–Q4/2024 | 2024-12-19 | 289,2 | 1 359,1 | 1 069,9 | 35,7 | 86,4 | 25,9 | 60,5 | 16 |
| 2024-Q4 | Q2–Q3/2024 | 2024-09-19 | 423 | 1 366 | 943 | 34 | 163,2 | 26 | 137,2 | 114 |
| 2024-Q3 | Q1–Q2/2024 | 2024-06-21 | 453,1 | 1 427,8 | 974,6 | 32,5 | 238,2 | 21,3 | 216,9 | 12 |
| 2024-Q2 | Q4/2023–Q1/2024 | 2024-03-21 | 381,7 | 1 489,5~ | 1 107,8~ | 31,6 | 143,8 | 21,9 | 121,9 | 10 |
| 2024-Q1 | Q3–Q4/2023 | 2023-12-19 | 411,9 | 1 551,1~ | 1 139,3~ | 27,1 | 155,1 | 16,5 | 138,7 | 108 |
| 2023-Q4 | Q2–Q3/2023 | 2023-09-21 | 425,4 | 1 612,7 | 1 187,3 | 26,7 | 155,7 | – | – | 6 |
| 2023-Q3 | Q1–Q2/2023 | 2023-06-22 | 486,6 | 1 674,2~ | 1 187,6~ | 26,5 | 218,6 | 26 | 192,6 | 104 |
| 2023-Q2 | Q4/2022–Q1/2023 | 2023-03-23 | 445,3 | 1 735,6 | 1 290,3 | 26,2 | 164,7 | 17,5 | 147,2 | 102 |
| 2023-Q1 | Q3–Q4/2022 | 2023-01-05 | 437,1 | 1 859,1 | 1 422 | 26 | 106,6 | 18 | 88,7 | 101 |
Śledzenie Guidance FactSet Research Systems (najnowsze na metrykę/okres · 14/26)
Wszystkie prognozy (Guidance) zarządu FactSet Research Systems i ich późniejsze wyniki: dla każdej metryki i okresu obowiązuje najnowsze stwierdzenie, status jest weryfikowany względem raportowanych wartości rzeczywistych. Metodologia NadirAlpha
Wartości rzeczywiste: przychody w mln $ · EPS w $ na akcję · wskaźniki w %
Kierunek: potwierdzonyobniżonywydany po raz pierwszypodwyższono Ocena: powyżejzgodnieponiżejoczekujące
| Za okres | Wydano dnia | Wskaźnik | Cel | Wykonanie | Ocena | Kierunek | Źródło |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FY2027 | 2026-09-30 | Marża operacyjna | 31–32% | – | – | 30 | |
| FY2027 | 2026-09-30 | Organiczny wzrost ASV | 5–6,5% | – | 30 | ||
| FY2026 | 2026-03-31 | Przychody | 2 450–2 470 | – | 29 | ||
| FY2026 | 2026-03-31 | EPS (GAAP) | 14,85–15,35 | – | 26 | ||
| FY2026 | 2026-03-31 | EPS (non-GAAP) | 17,25–17,75 | – | 29 | ||
| FY2026 | 2026-03-31 | Organiczny wzrost ASV | 130–160 | – | 26 | ||
| FY2026 | 2025-09-18 | Efektywna stopa podatkowa | 18–19% | – | 24 | ||
| FY2026 | 2025-09-18 | Marża operacyjna | 34–35,5% | – | 29 | ||
| FY2025 | 2025-06-23 | Organiczne ASV | 100–130 | – | – | 20 | |
| FY2025 | 2025-03-20 | Przychody | 2 305–2 325 | 2 321,7 | 20 | ||
| FY2025 | 2025-03-20 | EPS (GAAP) | 14,8–15,4 | 15,55 | 20 | ||
| FY2025 | 2025-03-20 | Marża operacyjna | 32–33% | 32,2 | 20 | ||
| FY2025 | 2025-03-20 | Organiczny wzrost ASV | 100–130 | – | – | 18 | |
| FY2025 | 2024-09-19 | EPS (non-GAAP) | 16,8–17,4 | 16,98 | 20 | ||
| FY2024 | 2024-06-21 | Przychody | 2 180–2 190 | 2 203,1 | 12 | ||
| FY2024 | 2024-06-21 | EPS (GAAP) | 14,55–14,95 | 13,91 | 12 | ||
| FY2024 | 2024-06-21 | EPS (non-GAAP) | 16–16,4 | 16,45 | 12 | ||
| FY2024 | 2024-06-21 | Marża operacyjna | 37.0%-37.5% | 31,8 | – | 12 | |
| FY2024 | 2024-06-21 | Wzrost organiczny ASV i usług profesjonalnych | 85–120 | – | – | 12 | |
| FY2024 | 2023-12-19 | Wzrost przychodów (r/r) | 5,5–6% | 5,6 | 8 | ||
| FY2024 | 2023-09-21 | Efektywna stopa podatkowa | 17–18% | – | – | 6 | |
| FY2023 | 2023-06-22 | Przychody | 2 100 | 2 085,5 | 4 | ||
| FY2023 | 2023-06-22 | EPS (non-GAAP) | 14,75–15,15 | 14,65 | 4 | ||
| FY2023 | 2023-06-22 | Marża operacyjna | 35–36% | 30,2 | 4 | ||
| FY2023 | 2023-06-22 | Wzrost organiczny ASV i usług profesjonalnych | 145–175 | – | – | 4 | |
| FY2023 | 2023-03-23 | Organic ASV plus Professional Services | 145–175 | – | – | 2 |
Akcje FactSet Research Systems: kurs i wykres
Historia kursu akcji FactSet Research Systems (FDS) jako wykres TradingView, ładowany dopiero po kliknięciu, obok trendu wskaźników z tabel. Metodologia NadirAlpha
Dzienne świece z markerami newsów i wyników. Ładuje się dopiero po kliknięciu.
Oś czasu wydarzeń – FactSet Research Systems
Co wydarzyło się w FactSet Research Systems od 2023: zdarzenia z dokumentów zgłoszeniowych, pogrupowane według kwartałów, z datą źródła i klikalnym numerem odnośnika. Metodologia NadirAlpha
2026 · 10 zdarzeń
Przychody według GAAP w 2026-Q4 wzrosły o 6,3 % do 634,7 mln USD milionów; przychody organiczne wzrosły o 7,1 % rok do roku 30
Wartość ASV rozwiązań AI dodana w roku fiskalnym 2026 więcej niż podwoiła się rok do roku 30
Przychody według GAAP wzrosły o 6,4 % do 622,9 mln USD milionów; przychody organiczne wzrosły o 7,0 % rok do roku 29
Marża operacyjna według GAAP spadła do 26,7 % z 33,2 % w poprzednim roku, głównie z powodu wyższych kosztów operacyjnych, w tym kosztów wynagrodzenia dyrektora generalnego i kosztów restrukturyzacji 28
Ponad 90 % klientów z grupy Top 50 FactSet korzysta obecnie z czterech lub więcej produktów AI; ogłoszono nowe partnerstwa z Google Cloud, Finster AI i TIFIN.AI 29
Przychody według GAAP wzrosły o 7,1 % do 611 mln USD milionów; przychody organiczne wzrosły o 6,8 % rok do roku 26
Skorygowana marża operacyjna spadła do 35,0 % z 37,3 % w poprzednim roku, głównie z powodu wyższych kosztów wynagrodzeń i kosztów związanych z technologią 26
Prognoza organicznego wzrostu ASV na rok fiskalny 2026 podwyższona do 130 do 160 milionów USD z 100 do 150 milionów USD; podwyższono również prognozę przychodów według GAAP oraz skorygowanego rozcieńczonego EPS 26
Przychody GAAP wzrosły o 6,9 % do 607,6 mln USD milionów; przychody organiczne wzrosły o 6,0 % rok do roku 24
Skorygowana marża operacyjna obniżyła się do 36,2 % z 37,6 % rok do roku, głównie z powodu wyższych wydatków na technologię i treści od podmiotów trzecich 24
2025 · 12 zdarzeń
Przychody GAAP wzrosły o 6,2 % do 596,9 mln USD milionów, napędzane przez klientów instytucjonalnych po stronie kupna oraz klientów wealth management; organiczny ASV wzrósł o 5,7 % rok do roku do 2 370,9 mln USD 22
Marża operacyjna GAAP rozszerzyła się do 29,7 % z 22,7 % w poprzednim roku, napędzana wzrostem przychodów oraz efektem bazy w postaci obciążeń z tytułu sporu podatkowego dotyczącego podatku od sprzedaży w stanie Massachusetts, które obciążały porównanie z rokiem poprzednim 22
Zakończono zbycie jednostki biznesowej RMS Partners na rzecz BlueMatrix w dniu 29 sierpnia 2025 roku 22
Zidentyfikowano istotną słabość kontroli wewnętrznej nad sprawozdawczością finansową, dotyczącą ogólnych kontroli IT wspierających procesy dotyczące przychodów, należności i przychodów odroczonych 21
Rozcieńczony zysk na akcję GAAP zmniejszył się o 5,4 % do 3,87, a zysk netto spadł do 148,5 mln USD milionów z 158,1 mln USD w kwartale poprzedniego roku, co było spowodowane wyższymi kosztami wynagrodzeń pracowników oraz amortyzacją wartości niematerialnych 20 21
Sanoke Viswanathan mianowany CEO ze skutkiem na początku września 2025 roku, zastępując Phila Snowa, który pozostanie starszym doradcą do końca roku kalendarzowego 20
Zakończono przejęcie LiquidityBook za 243,8 mln USD netto po uwzględnieniu środków pieniężnych w lutym 2025 roku, rozszerzając ofertę o chmurowe rozwiązania tradingowe oraz możliwości OMS i IBOR 19
Marża operacyjna GAAP obniżyła się do 32,5 % z 33,3 %, a skorygowana marża operacyjna zmniejszyła się do 37,3 % z 38,3 %, głównie z powodu opłat za usługi profesjonalne związanych z przejęciem oraz wyższych wydatków na technologię 18
Zaktualizowano prognozę na rok fiskalny 2025: zakres wzrostu organicznego ASV zawężono do 100-130 mln USD, przychody GAAP 2 305-2 325 mln USD, skorygowana marża operacyjna 36-37 %, skorygowany rozcieńczony zysk na akcję 16,80-17,40 USD 18
Zakończono przejęcie Irwin (Platform Group Limited) za 120,2 mln USD netto po uwzględnieniu środków pieniężnych, rozszerzając możliwości platformy relacji inwestorskich i rynków kapitałowych 17
Przychody GAAP wzrosły o 4,9 % do 568,7 mln USD milionów przy organicznym wzroście przychodów wynoszącym 4,7 %; organiczny ASV wzrósł o 4,5 % do 2 258,8 mln USD rok do roku 16
Marża operacyjna GAAP obniżyła się do 33,6 % z 34,9 % rok do roku z powodu wyższej amortyzacji wartości niematerialnych oraz opłat za usługi profesjonalne 16
2024 · 11 zdarzeń
Umowa nabycia Platform Group Limited (Irwin) za 125,0 mln USD na zasadzie bez gotówki i bez długu 15
FactSet naliczył około 54 mln USD w związku ze sporem podatkowym dotyczącym podatku od sprzedaży w stanie Massachusetts w Q4, doprowadzając łączne obciążenie obejmujące poprzednie lata do około 64 mln USD 14
Całoroczna marża operacyjna GAAP wzrosła do 31,8 % z 30,2 %; skorygowana marża operacyjna poprawiła się do 37,8 % z 36,2 % 14
Przychody GAAP w Q3 wzrosły o 4,3 % do 552,7 mln USD przy wzroście organicznym wynoszącym 4,5 %, zwalniając z poziomu 6,0 % wzrostu w Q2 12
Marża operacyjna GAAP rozszerzyła się o 420 pb, a skorygowana marża operacyjna rozszerzyła się o 340 pb rok do roku 12
Prognoza organicznego ASV plus usługi profesjonalne na rok fiskalny 2024 obniżona z zakresu 110-150 mln USD do 85-120 mln USD 12
Przychody GAAP w Q2 wzrosły o 6,0 % do 545,9 mln USD, przy organicznym wzroście przychodów o 6,0 %, zwalniając z poziomu 7,4 % wzrostu w Q1 10
Prognoza na rok obrotowy 2024 potwierdzona; spółka spodziewa się zakończenia roku na dolnym końcu zakresu prognozy dla wzrostu ASV oraz przychodów GAAP 10
Naliczono około 11 milionów dolarów kosztów restrukturyzacyjnych z tytułu redukcji zatrudnienia; oczekuje się, że wygenerują one 25 do 30 milionów dolarów rocznych oszczędności kosztowych 10
Prognoza organicznego ASV plus usług profesjonalnych na rok obrotowy 2024 obniżona do 110 do 150 milionów dolarów z 130 do 175 milionów dolarów 8
Uruchomiono FactSet Mercury, oparty na sztucznej inteligencji agent wiedzy oparty na dużym modelu językowym, przeznaczony dla analityków niższego szczebla w bankowości inwestycyjnej 8
2023 · 11 zdarzeń
Zysk netto w Q4 spadł do 65,1 mln USD, ponieważ efektywna stawka podatkowa wzrosła do 39,9 % z 10,3 % w analogicznym kwartale roku poprzedniego, na skutek jednorazowego obciążenia podatkowego w wysokości 6,8 miliona dolarów, rezerwy w wysokości 20,0 miliona dolarów z tytułu trwającego przeglądu określonych pozycji podatkowych oraz wygasających zagranicznych zachęt podatkowych 6
Przychody w Q4 wzrosły o 7,3 % do 535,8 mln USD, a przychody za pełny rok w wysokości 2 085,5 mln USD oznaczają 43. kolejny rok wzrostu przychodów spółki 6
Przejęto idaciti, Inc. w celu przyspieszenia cyfrowej transformacji infrastruktury gromadzenia danych 6
Ogłoszono reorganizację rozwiązań przepływu pracy według typu firmy, obowiązującą od 1 września 2023 roku; segment Analytics & Trading stał się Institutional Buy-Side, a segment Research & Advisory podzielił się na segmenty Dealmakers i Wealth 5
Przychody w Q3 wzrosły o 8,4 % do 529,8 mln USD przy organicznym wzroście o 8,5 %; całkowity wzrost przychodów wyhamował w stosunku do poziomu poprzedniego kwartału po rozliczeniu rocznicy przejęcia CGS 4
Prognoza skorygowanej marży operacyjnej na rok obrotowy 2023 podwyższona o 100 punktów bazowych do 35 %–36 %; prognoza skorygowanego rozwodnionego EPS podwyższona do 14,75 do 15,15 dolara 4
Przychody GAAP w Q2 wzrosły o 19,5 % do 515,1 mln USD przy organicznym wzroście przychodów o 8,9 %; organiczne ASV plus usługi profesjonalne wzrosły o 9,1 % do 1,9 miliarda dolarów 2
Marża operacyjna GAAP rozszerzyła się o 430 punktów bazowych do 32,9 %, częściowo odzwierciedlając niższe odpisy z tytułu utraty wartości aktywów w roku poprzednim oraz niższe koszty wynagrodzeń pracowniczych jako procent przychodów; skorygowana marża operacyjna rozszerzyła się o 330 punktów bazowych do 37,0 % 2
Wybrano jako głównego dostawcę danych rynkowych dla działu BMO Wealth Management 2
Przychody w Q1 wzrosły o 18,9 % do 504,8 mln USD przy organicznym wzroście o 8,3 % oraz 11,4 % z tytułu przejęcia CGS; organiczne ASV plus usługi profesjonalne wzrosły o 8,8 % 1
Marża operacyjna GAAP poprawiła się do 34,1 % z 28,9 %, napędzana wzrostem przychodów uwzględniającym wkład CGS; skorygowany zysk operacyjny wzrósł o 35,5 % do 193,4 mln USD 1
Model biznesowy FactSet Research Systems
Jak FactSet Research Systems (FDS) zarabia pieniądze – zestawienie na podstawie filingów do Q4 RO2026, neutralnie i bez prognozy. Metodologia NadirAlpha
FactSet Research Systems jest globalnym dostawcą zintegrowanych danych finansowych, rozwiązań analitycznych i przepływu pracy, obsługującym profesjonalistów inwestycyjnych w instytucjach buy-side i sell-side, zarządzających majątkiem oraz klientów korporacyjnych. Spółka generuje przychody przede wszystkim z rocznych subskrypcji swoich platform danych i oprogramowania, przy czym Roczna Wartość Subskrypcji (ASV) jest głównym wskaźnikiem przychodów cyklicznych. Utrzymanie klientów, wzrost ASV oraz szerokość oferowanych treści danych i narzędzi analitycznych w różnych klasach aktywów i regionach geograficznych stanowią podstawę modelu biznesowego.
Akcje FactSet Research Systems: czynniki kształtujące kurs
Czynniki kształtujące kurs akcji FactSet Research Systems z perspektywy spółki: popyt, ceny, koszty i moce produkcyjne zgodnie z opisem w raportach IR. Metodologia NadirAlpha
FactSet wdrożył gęsty harmonogram produktów generatywnej AI i platformy (inicjatywa Intelligent Platform, Data as a Service, Internal Research Notes 2,0, Transcript Assistant, natywny serwer model context protocol, AI Doc Ingest for Cobalt), które pogłębiają jego rolę w przepływach pracy klientów i wspierają wzrost subskrypcji 16 24 26
Kolejne premiery w kolejnych kwartałach: Intelligent Platform, DaaS i IRN 2,0 16; natywny serwer model context protocol i integracja Amazon Quick Research 24; AI Doc Ingest for Cobalt 26
LiquidityBook i Irwin wprowadzone na platformę 28, inwestycja i integracja BondCliQ 22 oraz przejęcie LogoIntern 23
Partnerstwo z J.P. Morgan Securities Services 16, zunifikowana oferta zarządzania inwestycjami Arcesium 24, umowa strategiczna z Barclays i dostępność Kepler Cheuvreux Aftermarket Research 26, a także partnerstwa z Google Cloud, TIFIN.AI, Finster AI i Valutico 29
APAC, Americas i EMEA odnotowują wzrost; APAC wzrósł o 11,0 %, Americas i EMEA odpowiednio o 6,7 % i 6,6 % 30
Kwartalne przychody osiągnęły 634,7 mln USD milionów, przy skorygowanym zysku operacyjnym w wysokości 209,4 mln USD milionów i skorygowanym EPS wynoszącym 4,52 130
Zarząd zatwierdził program skupu akcji o wartości 400 milionów USD w czerwcu 2025 roku 28 oraz dodatkową autoryzację w wysokości 600 milionów USD w grudniu 2025 roku 28 27
Zysk operacyjny według GAAP wynoszący 156,6 mln USD milionów jest wyraźnie niższy od skorygowanego zysku operacyjnego w wysokości 209,4 mln USD milionów, co odzwierciedla pozycje związane z przejęciami i integracją 130
Zadłużenie netto rosło w ciągu roku, osiągając 1 101,6 mln USD milionów w trzecim kwartale, po czym zmniejszyło się do 1 136,7 mln USD milionów 129 130
trend sektorowy: Popyt na dane finansowe i analitykę kształtowany jest przez przesunięcie w kierunku wspomaganego sztuczną inteligencją badania i automatyzacji przepływów pracy; FactSet rozwija narzędzia generatywnej AI i partnerstwa chmurowe w celu obrony i rozwoju swojej bazy subskrypcyjnej 24 26. Przychody regionalne rosną na obszarze Americas, EMEA i APAC, co wskazuje na szeroko zakrojony popyt, a nie efekt jednego rynku 30.
Przychody FactSet Research Systems według segmentów (stan na 2026-Q4 · mln USD · 8/8)
Segmenty FactSet Research Systems w definicji samej spółki, każdy wiersz z podstawą (3, 6 lub 12 miesięcy), wiersze na szaro nie są już raportowane oddzielnie. Metodologia NadirAlpha
| Segment | Od | Przychody | Wzrost | Źródło |
|---|---|---|---|---|
| Okres FY2026 (12M) | ||||
| APAC | 2026-Q3 | 65,6 | 11% | 30 |
| Americas | FY2021 | 414,3 | 6,7% | 30 |
| EMEA | FY2021 | 154,8 | 6,6% | 30 |
| Okres 2026-Q1 (3M) | ||||
| Asia Pacific | FY2021 | 61,9 | 7,3% | 25 |
| Okres 2025-Q2 | ||||
| Buy-side | – | – | – | 18 |
| Sell-side | – | – | – | 18 |
| Okres 2025-Q1 | ||||
| Klienci buy-side | – | – | – | 16 |
| Klienci sell-side | – | – | – | 16 |
Produkty i komunikaty – FactSet Research Systems (11/21 aktywne+aktualne)
21 komunikatów produktowych FactSet Research Systems od 2023, pogrupowanych według roku; aktywny oznacza, że produkt jest nadal wymieniany w najnowszych raportach, nic nie jest usuwane. Metodologia NadirAlpha
Status: WprowadzonoPlanowane
| Produkt / linia | Od | Status | Źródło |
|---|---|---|---|
| 2026 | |||
| Dostępność Kepler Cheuvreux Aftermarket Research (AMR) na platformie FactSet | 2026-06 | 26 | |
| Integracja zarządzania ryzykiem przestępstw finansowych z wykorzystaniem AI z ComplyAdvantage | 2026-06 | 26 | |
| Uruchomienie AI Doc Ingest dla Cobalt | 2026-06 | 26 | |
| Dostępność natywnego serwera protokołu kontekstu modelu | 2026-03 | 24 | |
| Uruchomienie IntelligentCross JumpStart w ramach Portware EMS z Jefferies | 2026-03 | 24 | |
| Strategiczne partnerstwo FactSet i TD Wealth dla portali klientów detalicznych w Kanadzie | 2026-03 | 24 | |
| Integracja Amazon Quick Research | 2026-03 | 24 | |
| 2025 | |||
| Uruchomienie Pitch Creator | 2025-06 | 18 | |
| Internal Research Notes (IRN) 2,0 | 2025-03 | 16 | |
| Inicjatywa Intelligent Platform | 2025-03 | 16 | |
| Rozwiązanie Data as a Service (DaaS) | 2025-03 | 16 | |
| 2024 | |||
| Dzień Inwestora | 2024-11 | 14 | |
| Pakiet rozwiązań FactSet opartych na AI | 2024-09 | 14 | |
| Transcript Assistant | 2024-06 | 12 | |
| Rozwiązanie Portfolio Commentary | 2024-06 | 12 | |
| 2023 | |||
| FactSet Mercury | 2023-12 | 8 | |
| Uruchomienie identyfikatora podmiotów opartego na CUSIP przez CGS | 2023-12 | 6 | |
| Publikacja AI Blueprint | 2023-12 | 8 | |
| Integracja danych aktywów cyfrowych Coin Metrics | 2023-06 | 2 | |
Transakcje i zdarzenia FactSet Research Systems (22)
Transakcje FactSet Research Systems od 2023: przejęcia, sprzedaże, porozumienia i regulacje, uwzględniając świadomie również mniejsze pozycje; ceny zakupu wyłącznie wtedy, gdy podaje je spółka. Metodologia NadirAlpha
Przejęcia dokonane przez FactSet Research Systems
| Transakcja / udział | Data | Typ | Źródło |
|---|---|---|---|
| 2025 | |||
| Inwestycja i integracja BondCliQ | 2025-12 | Sfinalizowano | 22 |
| LiquidityBook | 2025 | Sfinalizowano | 28 |
| 2024 | |||
| Irwin | 2024-11 | Sfinalizowano | 28 |
| Platform Group Limited (Irwin) (2x) | 2024-10 | Sfinalizowano | 15 |
| Inwestycja w Aidentified, Inc. | 2024-06 | Sfinalizowano | 12 |
| Inwestycja strategiczna w Accelex | 2024-03 | Sfinalizowano | 8 |
| 2023 | |||
| Przejęcie idaciti, Inc. | 2023-12 | Sfinalizowano | 6 |
| 2022 | |||
| przejęcie CUSIP Global Services (2×) | 2022-03 | Sfinalizowano | 7 |
| Przejęcie CGS (2×) | 2022-03 | Sfinalizowano | 15 |
| 2021 | |||
| przejęcie Cobalt Software | 2021-10 | Sfinalizowano | 15 |
| 2020 | |||
| przejęcie Truvalue Labs | 2020-11 | Sfinalizowano | 7 |
| Bez daty | |||
| przejęcie LogoIntern | – | Sfinalizowano | 23 |
Dezinwestycje i wyjścia FactSet Research Systems
| Transakcja / udział | Data | Typ | Źródło |
|---|---|---|---|
| 2025 | |||
| zbycie RMS Partners na rzecz BlueMatrix | 2025-08 | Zbyte | 22 |
Partnerstwa i kontrakty spółki FactSet Research Systems
| Transakcja / udział | Data | Typ | Źródło |
|---|---|---|---|
| 2026 | |||
| Valutico partnerstwo private capital valuation | 2026-09 | Umowa | 29 |
| TIFIN.AI partnerstwo (2×) | 2026-09 | Umowa | 29 |
| J.P. Morgan partnerstwo portfolio analytics | 2026-09 | Umowa | 29 |
| Google Cloud partnerstwo | 2026-09 | Umowa | 29 |
| Umowa strategiczna z Barclays | 2026-06 | Umowa | 26 |
| Partnerstwo z Arcesium w zakresie ujednoliconej oferty zarządzania inwestycjami | 2026-03 | Umowa | 24 |
| 2025 | |||
| Partnerstwo z J.P. Morgan Securities Services | 2025-03 | Umowa | 16 |
| 2023 | |||
| Wdrożenie partnerstwa BMO Wealth Management | 2023-06 | Umowa | 2 |
Regulacje i przepisy dotyczące FactSet Research Systems
| Transakcja / udział | Data | Typ | Źródło |
|---|---|---|---|
| 2025 | |||
| Ustawa One Big Beautiful Bill Act podpisana 4 lipca 2025 | 2025-07 | Regulacja | 28 |
Ryzyka – FactSet Research Systems (52 od raportu rocznego z 2025-10-22, 131 łącznie zarejestrowanych)
NadirAlpha wymienia 52 aktywnych czynników ryzyka FactSet Research Systems z dokumentów, kategoria zaznaczona kolorowym punktem z legendą, treść jako krótkie streszczenie dokumentu bez własnej oceny. Metodologia NadirAlpha
Kategoria: FinansePrawoRynekTechnologiaMakroRegulacjeCyberŁańcuch dostawOperacjeGeopolitykaKonkurencjaoperazionaleKadrystrategie
| Ryzyko | Kategoria | Ostatnia wzmianka |
|---|---|---|
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2025-07-03 (2025-Q3), źródło 21 | ||
| Dwóch dostawców danych reprezentowało każdy ponad 10 % łącznych kosztów danych za dziewięć miesięcy zakończonych 31 maja 2026 roku. | 2026-Q3 2026-07-01 28 | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 8-K-EX99.1 komunikat o wynikach z dnia 2026-07-01 (2026-Q3), źródło 29 | ||
| Spółka posiada zobowiązania dłużne wymagające refinansowania. | = | |
| Stwierdzenia dotyczące przyszłości wiążą się z ryzykiem i niepewnością | = | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2026-07-01 (2026-Q3), źródło 28 | ||
| Jeden dostawca usług chmurowych zapewnił większość wsparcia w zakresie obliczeń chmurowych; utrzymywane są zapasowe obiekty i redundancje w celu minimalizacji ryzyka zakłóceń. | = | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2026-04-02 (2026-Q2), źródło 27 | ||
| Jeden dostawca zapewnił większość wsparcia w zakresie obliczeń chmurowych; utrzymuje zapasowe obiekty. | = | |
| Ujęto korekty z tytułu przeliczenia walut obcych; stosowane są instrumenty pochodne na potrzeby zabezpieczeń | = | |
| Zadłużenie długoterminowe wynosi 1 369,2 mln; koszty odsetkowe za sześć miesięcy wynoszą 26,4 mln. | = | |
| Wahania kursów walut obcych powodują zmienność skonsolidowanych wyników; strata z tytułu przeliczenia walut obcych wyniosła 29,5 mln USD w H1 RO2025. | = | |
| Żaden pojedynczy klient nie stanowił więcej niż 3,5 % przychodów za sześć miesięcy | = | |
| Monitorowany jest globalny minimalny podatek dochodowy od osób prawnych w wysokości 15 % zgodnie z Filarem Drugim OECD; obecnie stwierdzono brak istotnego wpływu. | = | |
| One Big Beautiful Bill Act podpisano 4 lipca 2025 r., zawiera szereg przepisów obowiązujących do roku obrotowego 2027; brak istotnego wpływu na dzień 28 lutego 2026 r. | = | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2026-01-05 (2026-Q1), źródło 25 | ||
| Istotna słabość w ogólnych kontrolach informatycznych dotyczących procesów przychodów i należności. | = | |
| Trwające działania naprawcze w zakresie ogólnych kontroli informatycznych realizowane za pośrednictwem zewnętrznej firmy doradczej i rozwiązań technologicznych. | = | |
| Spółka wielonarodowa podlega kontrolom i korektom ze strony organów podatkowych w wielu jurysdykcjach | = | |
| Jeden dostawca danych stanowi ponad 10 % kosztów danych | = | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-K raport roczny z dnia 2025-10-22 (FY2025), źródło 23 | ||
| Nieuprawniony dostęp do poufnych danych, cyberataki na systemy wewnętrzne, awaria środków bezpieczeństwa. | = | |
| Złożone metodologie alokacji podatkowej w jurysdykcjach krajowych i zagranicznych podlegające badaniu przez IRS. | = | |
| Utrata relacji z dostawcami treści lub spory dotyczące ich wykorzystania mogą zwiększyć koszty i ograniczyć ofertę produktów. | = | |
| Istotna słabość w ogólnych kontrolach informatycznych dotyczących procesów przychodów i należności; działania naprawcze oczekiwane w roku fiskalnym 2026. | = | |
| Istotna słabość w ogólnych kontrolach informatycznych dotyczących przychodów, należności i przychodów odroczonych; działania naprawcze trwają przez rok fiskalny 2026. | = | |
| Pozew zbiorowy związany z przejęciem CGS; wyniki postępowania sądowego są trudne do przewidzenia. | = | |
| Spór dotyczący podatku od sprzedaży z Commonwealth of Massachusetts został w pełni rozstrzygnięty 26 listopada 2024 roku po doręczeniu zawiadomień o wymiarze podatku; łączne opłaty i płatności wyniosły 66,2 mln USD. | = | |
| Działalność wielonarodowa podlega kontrolom ze strony różnych organów podatkowych; kierownictwo uważa, że ostateczny wynik nie będzie miał istotnego wpływu na sytuację finansową. | = | |
| Konflikty w Rosji i Ukrainie oraz na Bliskim Wschodzie mogą się rozszerzyć i wpłynąć na działalność operacyjną | = | |
| Niepewność gospodarcza i spowolnienia zmniejszają popyt ze strony klientów będących zarządcami inwestycji | = | |
| Spowolnienia na rynkach finansowych mogą opóźniać wydatki klientów i ograniczać przyszły wzrost ASV | = | |
| Zakłócenia w świadczeniu usług wynikające z awarii systemów, przestojów lub katastrof mogą upośledzić zdolność do obsługi klientów | = | |
| Osoby trzecie mogą zgłaszać roszczenia dotyczące naruszenia praw własności intelektualnej lub naruszać własność intelektualną FactSet | = | |
| Globalne zmiany regulacyjne, w tym FDTA, DORA i przepisy dotyczące prywatności danych, zwiększają koszty zapewnienia zgodności | = | |
| Nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i regulacji może skutkować roszczeniami, karami finansowymi i szkodą reputacyjną | = | |
| Technologie AI mogą nie odnieść sukcesu, stwarzają ryzyka w zakresie zgodności biznesowej i reputacji, w tym ryzyko niezamierzonych błędów systematycznych | = | |
| Intensywna konkurencja może powodować obniżki cen, utratę udziału w rynku oraz ograniczać wzrost i rentowność | = | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2025-07-03 (2025-Q3), źródło 21 | ||
| Jeden dostawca usług chmurowych zapewnił większość wsparcia obliczeniowego. | 2026-Q1 2026-01-05 25 | |
| Zadłużenie o zmiennym oprocentowaniu w wysokości 375,0 mln USD narażone na wahania stopy SOFR; zmiana o 25 punktów bazowych wpływa na roczne koszty odsetkowe o ~1 mln USD. | 2026-Q2 2026-04-02 27 | |
| Żaden pojedynczy klient nie stanowił więcej niż 3,5 % łącznych przychodów. | = | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2025-04-04 (2025-Q2), źródło 19 | ||
| Zidentyfikowano istotną słabość w zakresie ogólnych kontroli informatycznych dotyczących sprawozdawczości finansowej; działania naprawcze są kontynuowane w roku obrotowym 2026. | 2026-Q3 2026-07-01 28 | |
| Umowa kredytowa z 2025 r. wymaga, aby wskaźnik łącznej dźwigni finansowej nie przekraczał 3,75x, z możliwością podwyższenia do 4,25x w przypadku określonych istotnych przejęć. | 2026-Q2 2026-04-02 27 | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2025-01-08 (2025-Q1), źródło 17 | ||
| Zidentyfikowano istotną słabość w zakresie wewnętrznej kontroli sprawozdawczości finansowej; działania naprawcze są w toku, a termin ich zakończenia jest niepewny. | 2026-Q2 2026-04-02 27 | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-K raport roczny z dnia 2024-10-29 (FY2024), źródło 15 | ||
| Spór dotyczący podatku od sprzedaży rozstrzygnięty za około 66,2 mln USD; trwające kontrole podatkowe w wielu jurysdykcjach. | FY2025 2025-10-22 23 | |
| Ewoluujące globalne przepisy dotyczące prywatności danych, w tym GDPR, CCPA i podobne regulacje, tworzą ryzyko w zakresie zgodności | FY2025 2025-10-22 23 | |
| Korzystanie z oprogramowania open source może nakładać ograniczenia na komercjalizację produktów lub wymagać kosztownego uzyskania nowych licencji | FY2025 2025-10-22 23 | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-K raport roczny z dnia 2023-10-27 (FY2023), źródło 7 | ||
| Toczące się postępowania prawne i spory sądowe wynikające ze zwykłego toku działalności. | FY2025 2025-10-22 23 | |
| Zmiany kursów walut obcych wpływają na wyniki | 2026-Q3 2026-07-01 29 | |
| Działalność poza USA wiąże się ze złożonością regulacyjną, rosnącymi kosztami pracy i ryzykiem niestabilności politycznej | FY2025 2025-10-22 23 | |
| Silna konkurencja o talenty inżynieryjne i sprzedażowe może ograniczać zdolność do pozyskiwania i zatrzymywania kluczowego personelu | FY2025 2025-10-22 23 | |
| Przesunięcie od aktywnego do pasywnego inwestowania zmniejsza popyt na usługi aktywnego zarządzania inwestycjami | FY2025 2025-10-22 23 | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 8-K-EX99.1 komunikat o wynikach z dnia 2023-09-21 (2023-Q4), źródło 6 | ||
| Hipotetyczna dewaluacja USD o 10 % zmniejszyłaby wynik z działalności operacyjnej o szacowane 37 mln USD w okresie dziewięciu miesięcy. | 2026-Q3 2026-07-01 28 | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2023-04-03 (2023-Q2), źródło 3 | ||
| Zadłużenie o zmiennym oprocentowaniu w wysokości 395,0 mln USD narażone na zmiany stopy SOFR; zmiana o 25 pb wpłynęłaby na roczne koszty odsetkowe o około 1 mln USD. | 2026-Q3 2026-07-01 28 | |
| Spór dotyczący podatku od sprzedaży w stanie Massachusetts został rozstrzygnięty w listopadzie 2024 r. na łączną kwotę 66,2 mln USD. | 2026-Q2 2026-04-02 27 | |
| Toczą się różne postępowania sądowe, roszczenia i sprawy regulacyjne; kierownictwo uważa, że ostateczny wynik nie będzie miał istotnego niekorzystnego wpływu | 2026-Q1 2026-01-05 25 | |
| FactSet Research Systems: pierwsze wystąpienie w 10-Q raport kwartalny z dnia 2023-01-05 (2023-Q1), źródło 1 | ||
| Żaden pojedynczy klient nie stanowił więcej niż 3,5 % łącznych przychodów za dziewięć miesięcy zakończonych 31 maja 2026 r.; duża i geograficznie rozproszona baza klientów ogranicza ryzyko koncentracji. | 2026-Q3 2026-07-01 28 | |
| Wskaźnik łącznej dźwigni finansowej objęty kowenant wynosi 3,75x do 1,00x (do 4,25x w przypadku określonych przejęć); spółka spełniała wymogi na dzień 31 maja 2026 r. | 2026-Q3 2026-07-01 28 | |
Raportowane KPI spółki FactSet Research Systems (zgodnie z ujawnieniami) (423)
Wskaźniki, które FactSet Research Systems ujawnia samodzielnie poza standardowymi danymi finansowymi, takie jak wartość zamówień, przychody cykliczne czy wolumeny sprzedaży, podane zgodnie z raportem bez własnych wyliczeń. Metodologia NadirAlpha
| KPI | Wartość / zmiana | Źródło |
|---|---|---|
| FactSet Research Systems, opublikowano 2026-09-30, okres FY2026 | ||
| Organiczne tempo wzrostu ASV | 7.0% | 30 |
| Organiczne ASV | $2,568.2 | 30 |
| Roczna wartość subskrypcji (ASV) | $2,565.2 | 30 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2026-07-01, okres 2026-Q3 | ||
| Łączne zadłużenie obiekt terminowy | 375.0 million | 28 |
| Łączne zadłużenie obiekt odnawialny | 20.0 million | 28 |
| Gotówka zastrzeżona | 6.3 million | 28 |
| Przepływy operacyjne | 617,492 | 28 |
| Inwestycje | 16.1 million | 28 |
| Retencja klientów według liczby | 90 | 28 |
| Gotówka i ekwiwalenty gotówki | 288.1 million | 28 |
| Capex | 87,319 | 28 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 28 |
| 50 największych klientów korzystających z co najmniej czterech produktów AI | 90%+ | 29 |
| Organiczne tempo wzrostu ASV | 7.1 | 28 |
| Organiczne ASV | 2,485.6 | 29 |
| Retencja ASV | above 95% | 29 |
| ASV | 2,484.3 | 29 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2026-04-02, okres 2026-Q2 | ||
| profesjonaliści inwestycyjni | over 241,000 | 27 |
| klienci | more than 9,000 | 27 |
| Ważony średni pozostały okres najmu | 6.3 | 27 |
| Ważona średnia stopa dyskontowa (IBR) | 4.9 | 27 |
| Liczba użytkowników | 241,352 | 27 |
| Gotówka zastrzeżona | 9.1 million | 27 |
| Zadłużenie z tytułu kredytu terminowego | $375.0 million | 27 |
| Organiczne tempo wzrostu ASV | 6.7 | 27 |
| Organiczne ASV | $2,449.1 million | 27 |
| Aktywa z tytułu użytkowania (ROU) | 120.5 million | 27 |
| Łączne krótko- i długoterminowe zobowiązania z tytułu leasingu | 184.4 million | 27 |
| Liczba klientów | 9,101 | 27 |
| Gotówka i ekwiwalenty gotówki | 268.3 million | 27 |
| Retencja roczna (% klientów) | 91 | 27 |
| Roczna wartość subskrypcji (ASV) | $2,450.2 million | 27 |
| Roczna retencja ASV | >95 | 27 |
| Zaangażowanie w ramach odnawialnej linii kredytowej | $1.0 billion | 27 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2026-03-31, okres 2026-Q2 | ||
| Liczba użytkowników | 241,352 | 26 |
| Organiczny wzrost ASV | $152.9 million | 26 |
| Organiczne ASV | $2,449.1 million | 26 |
| Liczba klientów | 9,101 | 26 |
| Retencja roczna (według odsetka klientów) | 91% | 26 |
| Roczna wartość subskrypcji (ASV) | $2,450.2 million | 26 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 26 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2026-01-05, okres 2026-Q1 | ||
| Koncentracja usług chmurowych | majority | 25 |
| Gotówka zastrzeżona | 9.1 million | 25 |
| Organiczny roczny wskaźnik wzrostu ASV | 5.9% | 25 |
| Organiczne ASV | $2,389.6 million | 25 |
| Przepływy operacyjne | 121,284 | 25 |
| Gotówka i ekwiwalenty gotówki | 275.4 million | 25 |
| Capex | 30.8 million | 25 |
| Retencja roczna (% klientów) | 91% | 25 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 25 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2025-12-18, okres 2026-Q1 | ||
| Liczba użytkowników | 239,863 | 24 |
| Przychody organiczne | 600.0 million | 24 |
| Organiczny wzrost przychodów | 6.0% | 24 |
| Organiczne tempo wzrostu ASV | 5.9% | 24 |
| Organiczne ASV | 2,389.6 million | 24 |
| Liczba klientów | 9,003 | 24 |
| Roczna retencja według udziału klientów | 91% | 24 |
| Roczna retencja ASV | greater than 95% | 24 |
| ASV | 2,411.1 million | 24 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2025-10-22, okres FY2025 | ||
| Nierozdysponowane zyski zagraniczne | 486.9 million | 23 |
| Trwale reinwestowane zyski | 69.1 million | 23 |
| Liczba użytkowników | 237,324 | 23 |
| Przychody | $2,321.7 million | 23 |
| Organiczny roczny wskaźnik wzrostu ASV | 5.7% | 23 |
| Organiczne ASV | $2,370.9 million | 23 |
| Marża operacyjna | 32.2% | 23 |
| Zysk operacyjny | $748.3 million | 23 |
| Zysk netto | $597.0 million | 23 |
| Rozwodniony EPS | $15.55 | 23 |
| Liczba klientów | 8,996 | 23 |
| Roczna retencja klientów | 91% | 23 |
| Roczna retencja ASV | > 95% | 23 |
| ASV | $2,405.6 million | 23 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2025-09-18, okres 2025-Q4 | ||
| Liczba użytkowników | 237,324 | 22 |
| Organiczny wzrost ASV po stronie sprzedającej | 4.3% | 22 |
| Organiczny wzrost ASV | 5.7% | 22 |
| Organiczne ASV | 2,370.9 million | 22 |
| Liczba klientów | 8,996 | 22 |
| Udział buy-side w organicznym ASV | 82% | 22 |
| Organiczny wzrost ASV po stronie kupującej | 5.5% | 22 |
| Roczna retencja według liczby klientów | 91% | 22 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 22 |
| ASV | 2,405.6 million | 22 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2025-07-03, okres 2025-Q3 | ||
| Łączna liczba użytkowników | 220,496 | 21 |
| Łączna liczba klientów | 8,811 | 21 |
| Przychody organiczne kwartał 3 | $577.2 million | 21 |
| Organiczne tempo wzrostu ASV | 4.5% | 21 |
| Organiczne ASV | $2,296.9 million | 21 |
| Wskaźnik utrzymania klientów | 91% | 21 |
| Roczny wskaźnik utrzymania ASV | >95% | 21 |
| ASV | $2,335.1 million | 21 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2025-06-23, okres 2025-Q3 | ||
| Liczba użytkowników | 220,496 | 20 |
| Organiczne ASV | $2,296.9 million | 20 |
| Liczba klientów | 8,811 | 20 |
| Roczna retencja według liczby klientów | 91% | 20 |
| Annual Subscription Value | $2,335.1 million | 20 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 20 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2025-04-04, okres 2025-Q2 | ||
| Gotówka zastrzeżona | 13.0 million | 19 |
| Przepływy operacyjne | 260,327 | 19 |
| gotówka i ekwiwalenty | 278.5 million | 19 |
| Średni ważony okres nabywania uprawnień do nagród akcyjnych | 3.2 | 19 |
| Średnia ważona wartość godziwa w dniu przyznania opcji | $ 133.21 | 19 |
| Nieujęte koszty wynagrodzeń opartych na akcjach | 149.2 | 19 |
| Łączna liczba użytkowników | 219,141 | 19 |
| Łączne aktywa segmentów | 4,241.442 | 19 |
| Łączne minimalne płatności leasingowe | 219.971 | 19 |
| Łączne zadłużenie 28 lutego | 1,472.162 | 19 |
| Łączna liczba klientów | 8,645 | 19 |
| Łączne akcje zastrzeżone - pierwsze półrocze | 122,259 | 19 |
| Łączne AOCL | $ (112,753) | 19 |
| Pozostałe upoważnienie do odkupu akcji | 186.9 | 19 |
| Opcje na akcje przyznane - pierwsze półrocze | 203,114 | 19 |
| Organiczny wzrost ASV strony sprzedażowej | 2.2 | 19 |
| RSU przyznane - pierwsze półrocze | 80,416 | 19 |
| PSU przyznane - pierwsze półrocze | 34,479 | 19 |
| Niespłacone zadłużenie z linii odnawialnej | 480.0 | 19 |
| Organiczny roczny wskaźnik wzrostu ASV | 4.1 | 19 |
| Organiczne ASV | 2,276.2 | 19 |
| LiquidityBook cena nabycia | 243.8 | 19 |
| LiquidityBook wartość firmy | 162.4 | 19 |
| LiquidityBook warunkowe wynagrodzenie | 11.9 | 19 |
| Aktywa z tytułu leasingu ROU netto | 118.1 | 19 |
| Cena nabycia Irwin | 120.2 | 19 |
| Irwin warunkowe wynagrodzenie | 9.6 | 19 |
| Szacowane straty na instrumentach pochodnych AOCL | 2.5 | 19 |
| EMEA organiczny wzrost ASV | 2.6 | 19 |
| EMEA organiczne ASV | 571.4 | 19 |
| EMEA ASV | 571.3 | 19 |
| Łączne zobowiązania z tytułu leasingu | 191.0 | 19 |
| Buy side organiczny wzrost ASV | 4.1 | 19 |
| Asia Pacific organiczny wzrost ASV | 6.8 | 19 |
| Asia Pacific organiczne ASV | 229.9 | 19 |
| Asia Pacific ASV | 233.7 | 19 |
| Roczna retencja klientów | 91% | 19 |
| Roczna retencja ASV | > 95% | 19 |
| Americas organiczny wzrost ASV | 4.4 | 19 |
| Americas organiczne ASV | 1,474.9 | 19 |
| Americas ASV | 1,501.1 | 19 |
| Skumulowane niezrealizowane zyski i straty z zabezpieczeń przepływów pieniężnych | $ (1,752) | 19 |
| Skumulowane różnice kursowe z przeliczenia walut obcych | (111,001) | 19 |
| ASV | 2,306.1 | 19 |
| Noty 2032 pozostające w obiegu | 500.0 | 19 |
| Obligacje 2027 w obiegu | 500.0 | 19 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2025-03-20, okres 2025-Q2 | ||
| Liczba użytkowników | 219,141 | 18 |
| Organiczne ASV | $2,276.2 million | 18 |
| Utrzymanie klientów | 91% | 18 |
| Liczba klientów | 8,645 | 18 |
| Roczna wartość subskrypcji (ASV) | $2,306.1 million | 18 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 18 |
| Wskaźnik wzrostu ASV (organiczny) | 4.1% | 18 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2025-01-08, okres 2025-Q1 | ||
| profesjonaliści inwestycyjni | 218,000 | 17 |
| klienci | 8,200 | 17 |
| Ważony średni okres nabywania uprawnień | 3.4 | 17 |
| Ważony średni pozostały okres najmu | 6.7 | 17 |
| Ważona średnia stopa dyskontowa IBR | 4.6% | 17 |
| Zmiana liczby użytkowników | 5.4% | 17 |
| Łączna liczba użytkowników | 218,267 | 17 |
| Łączne nierozliczone koszty wynagrodzeń | 161.6 | 17 |
| Łączna liczba klientów | 8,249 | 17 |
| Organiczny wzrost ASV po stronie sprzedażowej | 3.5% | 17 |
| Zadłużenie o zmiennym oprocentowaniu w obiegu | 62.5 million | 17 |
| Zadłużenie o zmiennym oprocentowaniu w obiegu | 305.0 million | 17 |
| Organiczne tempo wzrostu ASV | 4.5% | 17 |
| Organiczne ASV | 2,258.8 | 17 |
| Aktywa z tytułu leasingu ROU netto | 117.5 | 17 |
| Inwestycje | 69.6 million | 17 |
| Wartość nominalna swapu stopy procentowej | 50.0 million | 17 |
| Ekspozycja na ryzyko stopy procentowej zadłużenia zmiennego po uwzględnieniu swapu | 317.5 million | 17 |
| EMEA organiczny wzrost ASV | 3.6% | 17 |
| EMEA organiczne ASV | 572.4 | 17 |
| EMEA ASV | 572.4 | 17 |
| Łączne zobowiązania z tytułu leasingu | 192.8 | 17 |
| Zmiana liczby klientów | 3.8% | 17 |
| Gotówka w EMEA | 100.5 million | 17 |
| Gotówka w Azji i Pacyfiku | 57.9 million | 17 |
| Gotówka w obu Amerykach | 130.8 million | 17 |
| Gotówka i ekwiwalenty gotówki | 289.2 million | 17 |
| Organiczny wzrost ASV po stronie kupna | 4.3% | 17 |
| Asia Pacific organiczny wzrost ASV | 7.0% | 17 |
| Asia Pacific organiczne ASV | 230.0 | 17 |
| Asia Pacific ASV | 229.0 | 17 |
| Roczna retencja klientów | 91% | 17 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 17 |
| Americas organiczny wzrost ASV | 4.5% | 17 |
| Americas organiczne ASV | 1,456.4 | 17 |
| Americas ASV | 1,464.5 | 17 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2024-12-19, okres 2025-Q1 | ||
| Liczba użytkowników | 218,267 | 16 |
| Organiczne ASV | $2,258.8 million | 16 |
| Wskaźnik utrzymania klientów | 91% | 16 |
| Liczba klientów | 8,249 | 16 |
| Annual Subscription Value | $2,265.9 million | 16 |
| Wskaźnik utrzymania ASV | greater than 95% | 16 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2024-10-29, okres FY2024 | ||
| profesjonaliści inwestycyjni | 216,000 | 15 |
| efektywna stawka podatkowa | 17.6% | 15 |
| klienci | 8,200 | 15 |
| Użytkownicy | 216,381 | 15 |
| Organic ASV plus Professional Services | 2,272.8 | 15 |
| Organiczne tempo wzrostu ASV | 4.8% | 15 |
| Marża operacyjna | 31.8% | 15 |
| Marża operacyjna | 31.8% | 15 |
| Efektywna stawka podatkowa | 17.6% | 15 |
| Klienci | 8,217 | 15 |
| Roczna retencja klientów | approximately 90% | 15 |
| Roczna retencja ASV | greater than 95% | 15 |
| Skorygowana marża operacyjna | 37.8% | 15 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2024-09-19, okres 2024-Q4 | ||
| Liczba użytkowników | 216,381 | 14 |
| Organic ASV plus Professional Services | $2,272.8 million | 14 |
| Wskaźnik utrzymania klientów | 90% | 14 |
| Liczba klientów | 8,217 | 14 |
| Annual Subscription Value plus Professional Services | $2,276.0 million | 14 |
| Retencja ASV | >95% | 14 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2024-07-03, okres 2024-Q3 | ||
| Średni ważony okres nabywania uprawnień dla nieujętego wynagrodzenia w akcjach | 2.9 | 13 |
| Ważony średni pozostały okres najmu | 7.1 | 13 |
| Ważona średnia stopa dyskontowa IBR | 4.6 | 13 |
| Wzrost netto liczby użytkowników | 10.8 | 13 |
| Nieujęte koszty wynagrodzenia w akcjach | 141.2 | 13 |
| Łączna liczba użytkowników | 208140 | 13 |
| Łączna liczba klientów | 8029 | 13 |
| Roczna stopa wzrostu Organic ASV po stronie sprzedaży | 3.7 | 13 |
| Roczna stopa wzrostu Organic ASV plus Professional Services | 5.0 | 13 |
| Organic ASV plus Professional Services | 2220.4 | 13 |
| Aktywa z tytułu leasingu ROU netto | 137.2 | 13 |
| Stopa wzrostu Organic ASV w regionie EMEA | 4.4 | 13 |
| EMEA ASV | 565.7 | 13 |
| Łączne krótko- i długoterminowe zobowiązania z tytułu leasingu | 213.8 | 13 |
| Wzrost netto liczby klientów | 3.3 | 13 |
| Gotówka i ekwiwalenty gotówki | 453.1 million | 13 |
| Udział procentowy strony kupna w Organic ASV | 82 | 13 |
| Roczna stopa wzrostu Organic ASV po stronie kupna | 5.3 | 13 |
| Dostępne do przyznania w ramach LTIP | 3.7 | 13 |
| Autoryzowane pozostałe środki w programie odkupu akcji | 128.1 | 13 |
| Stopa wzrostu Organic ASV w regionie Azji i Pacyfiku | 6.1 | 13 |
| Asia Pacific ASV | 219.2 | 13 |
| Roczna retencja klientów | 90 | 13 |
| Roczna retencja ASV | >95 | 13 |
| Organiczny wzrost ASV w Ameryce | 5.7 | 13 |
| Americas ASV | 1417.1 | 13 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2024-06-21, okres 2024-Q3 | ||
| Liczba użytkowników | 208,140 | 12 |
| Wzrost organiczny ASV i usług profesjonalnych | 5.0% | 12 |
| Przepływy operacyjne kwartalne | $238.2 million | 12 |
| Liczba klientów | 8,029 | 12 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 12 |
| ASV i usługi profesjonalne | $2,220.4 million | 12 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2024-04-03, okres 2024-Q2 | ||
| Inwestycje | 68.5 million | 11 |
| Gotówka i ekwiwalenty gotówki | 381.7 million | 11 |
| Użytkownicy | 206,478 | 11 |
| Łączna liczba klientów | 8,020 | 11 |
| Roczna stopa wzrostu Organic ASV plus Professional Services | 5.4% | 11 |
| Organic ASV plus Professional Services | 2,209.5 | 11 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2024-03-21, okres 2024-Q2 | ||
| Liczba użytkowników | 206,478 | 10 |
| Organiczny wskaźnik wzrostu ASV i usług profesjonalnych | 5.4% | 10 |
| Liczba klientów | 8,020 | 10 |
| Roczna wartość subskrypcji (ASV) i usługi profesjonalne | $2,209.5 million | 10 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 10 |
| ASV z regionu EMEA | $557.2 million | 10 |
| ASV z regionu Azji i Pacyfiku | $215.9 million | 10 |
| ASV z regionu Ameryki | $1,415.4 million | 10 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2024-01-05, okres 2024-Q1 | ||
| Organiczny wzrost ASV po stronie sprzedażowej | 7.6% | 9 |
| Organiczny wzrost ASV | 7.1% | 9 |
| Wskaźnik retencji klientów | 90% | 9 |
| Gotówka i ekwiwalenty gotówki | 411.9 | 9 |
| Organiczny wzrost ASV po stronie kupujących | 7.2% | 9 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 9 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2023-12-19, okres 2024-Q1 | ||
| Liczba użytkowników | 207,083 | 8 |
| Organic ASV plus Professional Services | 2,185.0 million | 8 |
| EBITDA | 219,002 | 8 |
| Liczba klientów | 7,945 | 8 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 8 |
| ASV i usługi profesjonalne | 2,184.6 million | 8 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2023-10-27, okres FY2023 | ||
| Wzrost liczby użytkowników | 5.6 | 7 |
| Niewykorzystane zobowiązania kredytowe w rachunku rewolwingowym | $250.0 million | 7 |
| Łączne zadłużenie | $1.6 billion | 7 |
| Organiczny wskaźnik wzrostu ASV po stronie sprzedażowej | 9.3 | 7 |
| Wzrost przychodów | 13.1 | 7 |
| przychody z usług profesjonalnych | $22.7 million | 7 |
| organiczny wzrost przychodów | 8.2 | 7 |
| organiczny wskaźnik wzrostu ASV i usług profesjonalnych | 7.1 | 7 |
| organiczny wskaźnik wzrostu ASV EMEA | 7.7 | 7 |
| organiczny wskaźnik wzrostu ASV Azja-Pacyfik | 8.1 | 7 |
| organiczny wskaźnik wzrostu ASV Ameryki | 7.0 | 7 |
| marża operacyjna | 30.2 | 7 |
| koszty usług jako procent przychodów | 46.7 | 7 |
| wzrost liczby klientów | 5.1 | 7 |
| udział centrów doskonałości | 67 | 7 |
| organiczny wskaźnik wzrostu ASV strony kupującej | 6.9 | 7 |
| udział ASV strony kupującej | 82 | 7 |
| roczna retencja klientów | 91 | 7 |
| Roczna retencja ASV | >95 | 7 |
| Średni ważony okres nabywania uprawnień - nagrody nienabyte | 2.9 | 7 |
| Średni ważony pozostały okres najmu | 7.8 | 7 |
| Średni ważony pozostały okres najmu | 8.6 | 7 |
| Średnia ważona stopa dyskontowa IBR | 4.5% | 7 |
| Średnia ważona stopa dyskontowa IBR | 4.4% | 7 |
| Nieujęte koszty wynagrodzenia - nagrody nienabyte | 114.5 | 7 |
| Nierozdzielone zyski zagraniczne | 204.0 | 7 |
| Łączne wynagrodzenia w akcjach | 62.0 | 7 |
| Łączne wynagrodzenia w akcjach | 56.0 | 7 |
| Łączne wynagrodzenia w akcjach | 45.1 | 7 |
| Łączne zobowiązania zakupowe | 362.2 | 7 |
| Łączne zobowiązania zakupowe | 373.9 | 7 |
| Łączna liczba profesjonalistów inwestycyjnych korzystających z FactSet | 189972 | 7 |
| Łączna liczba klientów | 7921 | 7 |
| Akredytywy standby | 0.6 | 7 |
| Akredytywy standby | 0.5 | 7 |
| Udział sell-side w organicznym ASV | 18% | 7 |
| Organiczna stopa wzrostu ASV sell-side | 9.3% | 7 |
| Redukcje aktywów ROU | -1,376 | 7 |
| Redukcje aktywów ROU | -17,597 | 7 |
| Redukcje aktywów ROU | -700 | 7 |
| Stanowe NOL przed opodatkowaniem | 9.9 | 7 |
| Federalne NOL przed opodatkowaniem | 27.1 | 7 |
| Potencjalna korzyść podatkowa z nieuznanych zobowiązań podatkowych | 19.1 | 7 |
| Potencjalna korzyść podatkowa z nieuznanych zobowiązań podatkowych | 16.5 | 7 |
| Potencjalna korzyść podatkowa z nieuznanych zobowiązań podatkowych | 14.9 | 7 |
| Procentowy wzrost liczby użytkowników | 5.6% | 7 |
| Wzrost liczby klientów (w %) | 5.1% | 7 |
| Niezrealizowane zobowiązania kapitałowe | 0.7 | 7 |
| Niezrealizowane zobowiązania kapitałowe | 1.1 | 7 |
| Organic ASV plus Professional Services | 2.2 billion | 7 |
| Przepływy operacyjne | 645,573 | 7 |
| Wzrost netto liczby użytkowników | 9990 | 7 |
| Wzrost netto liczby klientów | 383 | 7 |
| Aktywa z tytułu prawa do użytkowania z umów leasingowych | 16,934 | 7 |
| Aktywa z tytułu prawa do użytkowania z umów leasingowych | 9,348 | 7 |
| Aktywa z tytułu prawa do użytkowania z umów leasingowych | 6,355 | 7 |
| Aktywa z tytułu leasingu ROU netto | 141.8 | 7 |
| Odpis aktywa z tytułu prawa do użytkowania z leasingu | 14.4 | 7 |
| Odpis aktywa z tytułu prawa do użytkowania z leasingu | 31.5 | 7 |
| ESPP średnia ważona cena | 348.55 | 7 |
| ESPP średnia ważona cena | 332.30 | 7 |
| ESPP średnia ważona cena | 273.59 | 7 |
| ESPP średnia ważona szacowana wartość godziwa | 71.74 | 7 |
| ESPP średnia ważona szacowana wartość godziwa | 66.35 | 7 |
| ESPP średnia ważona szacowana wartość godziwa | 54.00 | 7 |
| ESPP wynagrodzenie w akcjach | 2.7 | 7 |
| ESPP wynagrodzenie w akcjach | 2.3 | 7 |
| ESPP wynagrodzenie w akcjach | 2.0 | 7 |
| ESPP akcje zarezerwowane na przyszłe emisje | 62,839 | 7 |
| Akcje ESPP nabyte | 39,873 | 7 |
| Akcje ESPP nabyte | 36,244 | 7 |
| Akcje ESPP nabyte | 38,848 | 7 |
| Zobowiązania leasingowe bieżące i długoterminowe | 227.2 | 7 |
| Składki wyrównawcze spółki 401k | 16.6 | 7 |
| Składki wyrównawcze spółki 401k | 12.0 | 7 |
| Składki wyrównawcze spółki 401k | 11.6 | 7 |
| Gotówka zapłacona z tytułu zobowiązań leasingowych | 39,392 | 7 |
| Gotówka zapłacona z tytułu zobowiązań leasingowych | 43,032 | 7 |
| Gotówka zapłacona z tytułu zobowiązań leasingowych | 42,076 | 7 |
| Udział strony kupującej w organicznym ASV | 82% | 7 |
| Organiczne tempo wzrostu ASV strony kupującej | 6.9% | 7 |
| Retencja roczna jako odsetek klientów | 91% | 7 |
| Roczna retencja ASV | greater than 95% | 7 |
| Naliczone odsetki od nieujętych korzyści podatkowych | 1.6 | 7 |
| Naliczone odsetki od nieujętych korzyści podatkowych | 1.4 | 7 |
| Naliczone odsetki od nieujętych korzyści podatkowych | 1.3 | 7 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2023-09-21, okres 2023-Q4 | ||
| Liczba użytkowników | 189,972 | 6 |
| Research Advisory ASV | $922 million | 6 |
| Organic ASV plus Professional Services | $2,175.1 million | 6 |
| Content Technology Solutions ASV | $545 million | 6 |
| Liczba klientów | 7,921 | 6 |
| Gotówka i ekwiwalenty gotówki | $425,444 | 6 |
| Roczna retencja ASV | greater than 95% | 6 |
| Analytics Trading ASV | $708 million | 6 |
| ASV i usługi profesjonalne | $2,174.6 million | 6 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2023-07-03, okres 2023-Q3 | ||
| Użytkownicy | 187,845 | 5 |
| Organic ASV plus Professional Services | 2,120.2 million | 5 |
| Klienci | 7,770 | 5 |
| Retencja ASV klientów | approximately 92% | 5 |
| Roczna retencja ASV | > 95% | 5 |
| Skorygowana marża operacyjna (dziewięć miesięcy) | 37.1% | 5 |
| Skorygowana marża operacyjna | 36.0% | 5 |
| ASV | 2,120.1 million | 5 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2023-06-22, okres 2023-Q3 | ||
| Liczba użytkowników | 187,845 | 4 |
| Organic ASV plus Professional Services | 2,120.2 million | 4 |
| FCF | 192,584 | 4 |
| Liczba klientów | 7,770 | 4 |
| Roczna wartość subskrypcji (ASV) i usługi profesjonalne | 2,120.1 million | 4 |
| Roczna retencja ASV | greater than 95% | 4 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2023-04-03, okres 2023-Q2 | ||
| liczba specjalistów inwestycyjnych | 186,000 | 3 |
| liczba klientów | 7,700 | 3 |
| Ważony średni pozostały okres najmu | 8.2 years | 3 |
| Ważona średnia stopa dyskontowa IBR | 4.4% | 3 |
| Wzrost liczby użytkowników rok do roku | 8.8% | 3 |
| Łączna liczba użytkowników | 186,463 | 3 |
| Łączna liczba klientów | 7,730 | 3 |
| Organiczny wzrost ASV strony sprzedażowej | 15.8% | 3 |
| Wzrost organicznego ASV i Professional Services | 9.1% | 3 |
| Organic ASV plus Professional Services | $1,901.7 million | 3 |
| Organiczne ASV EMEA | $494.3 million | 3 |
| Organiczne ASV Asia Pacific | $195.6 million | 3 |
| Organiczne ASV Americas | $1,188.6 million | 3 |
| Przepływy operacyjne | 271.314 | 3 |
| Aktywa z tytułu leasingu ROU netto | $150.2 million | 3 |
| FCF | 235.898 | 3 |
| EMEA organiczny wzrost ASV | 8.1% | 3 |
| Łączne zobowiązania z tytułu leasingu krótko- i długoterminowego | $225.2 million | 3 |
| Wzrost liczby klientów rok do roku | 7.8% | 3 |
| Udział buy-side w organicznym ASV | 83% | 3 |
| Buy side organiczny wzrost ASV | 8.1% | 3 |
| Asia Pacific organiczny wzrost ASV | 10.8% | 3 |
| Roczny wskaźnik retencji ASV | 95% | 3 |
| Roczna retencja ASV według klientów | 92% | 3 |
| Americas organiczny wzrost ASV | 9.3% | 3 |
| ASV EMEA | $528.5 million | 3 |
| ASV Asia Pacific | $207.1 million | 3 |
| ASV Americas | $1,315.3 million | 3 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2023-03-23, okres 2023-Q2 | ||
| Liczba użytkowników | 186,463 | 2 |
| Organic ASV plus Professional Services | $1,902 million | 2 |
| Liczba klientów | 7,730 | 2 |
| Roczna wartość subskrypcji (ASV) i usługi profesjonalne | $2,074 million | 2 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 2 |
| FactSet Research Systems, opublikowano 2023-01-05, okres 2023-Q1 | ||
| profesjonaliści inwestycyjni | approximately 181,000 | 1 |
| klienci | more than 7,600 | 1 |
| Łączna liczba użytkowników | 180,959 | 1 |
| Łączna liczba klientów | 7,631 | 1 |
| Organic ASV plus Professional Services | $1,846.5 million | 1 |
| Marża operacyjna | 34.1% | 1 |
| Aktywa z tytułu użytkowania (ROU) | $154.1 million | 1 |
| Łączne zobowiązania z tytułu leasingu | $230.9 million | 1 |
| Retencja ASV klientów | 92% | 1 |
| Roczna retencja ASV | >95% | 1 |
| Skorygowana marża operacyjna | 38.3% | 1 |
| ASV | $2,016.0 million | 1 |
Rozwój działalności FactSet Research Systems
Skondensowane podsumowanie działalności FactSet Research Systems za kolejne okresy sprawozdawcze w formie tekstu ciągłego: zmiany operacyjne, wskazywane przez zarząd czynniki wzrostu, rozwój wyników i przepływów pieniężnych. Metodologia NadirAlpha
FY2026: FactSet Research Systems
FactSet Research Systems odnotował przychody za pełny rok obrotowy FY2026 w wysokości – miliona dolarów, co stanowi wzrost o 6,7 % i przedłuża serię 47 kolejnych lat wzrostu przychodów spółki 30. Skorygowany rozwodniony EPS osiągnął –, co oznacza 30. kolejny rok obrotowy ze wzrostem skorygowanego rozwodnionego EPS 30. Marże operacyjne GAAP obniżyły się w każdym kwartale, napędzane wyższymi kosztami wynagrodzeń pracowniczych i kosztami technologicznymi, przy bardziej wyraźnym spadku w Q3 spowodowanym podwyższonymi kosztami wynagrodzenia prezesa zarządu i kosztami restrukturyzacyjnymi 28. Przepływy pieniężne z działalności operacyjnej za rok obrotowy wyniosły 822,2 mln USD miliona dolarów, co stanowi wzrost o 13,2 %, a ASV rozwiązań AI dodane w roku obrotowym 2026 więcej niż podwoiło się rok do roku 30. FactSet podwyższył prognozę organicznego wzrostu ASV oraz zysku w Q2 26 i zwrócił 808 milionów dolarów akcjonariuszom w ciągu pełnego roku obrotowego 30.
FY2025: FactSet Research Systems
FactSet Research Systems wygenerował przychody za pełny rok w wysokości 2 321,7 mln USD miliona dolarów w roku obrotowym 2025, co stanowi wzrost o 5,4 % napędzany organicznym wzrostem przychodów o 4,4 %, 0,9 % z tytułu przejęć oraz 0,1 % z tytułu efektów walutowych 23. Zysk netto wzrósł o 11,2 % do 597 mln USD miliona dolarów, a rozwodniony EPS wzrósł o 11,8 % do 15,55 23. Spółka sfinalizowała dwa przejęcia w ciągu roku, Irwin (Platform Group Limited) za 120,2 miliona dolarów netto oraz LiquidityBook za 243,2 miliona dolarów netto, rozszerzając możliwości w zakresie relacji inwestorskich oraz natywnych chmurowo rozwiązań tradingowych i zarządzania zleceniami 23. Organiczne ASV wzrosło o 5,7 % do 2 370,9 miliona dolarów na koniec roku obrotowego, przy wzroście liczby klientów o 9,5 % do 8 996 oraz wzroście liczby użytkowników o 9,7 % do 237 324 profesjonalistów 22 23. W Q3 FactSet mianował Sanoke Viswanathana na stanowisko Chief Executive Officer ze skutkiem od 8 września 2025 roku, następując po F. Philipie Snowie, który odszedł z tej funkcji na emeryturę 22.
FY2024: FactSet Research Systems
FactSet Research Systems odnotował przychody za cały rok w wysokości 2 203,1 mln USD w roku fiskalnym 2024, co stanowi wzrost o 5,6 % przy organicznym wzroście o 5,7 %, co oznacza 44. kolejny rok wzrostu przychodów 14. Zysk netto osiągnął 537,1 mln USD, wzrastając o 14,7 %, natomiast skorygowany rozwodniony EPS w wysokości 16,45 wzrósł o 12,3 %, co stanowi 28. kolejny rok wzrostu EPS; skorygowana EBITDA wzrosła o 9,1 % do 847,5 mln USD za cały rok 14. Wskazania dotyczące organicznego ASV wraz z usługami profesjonalnymi zostały dwukrotnie obniżone w ciągu roku, a wynik organicznego ASV za cały rok wyniósł 2 272,8 mln USD, co stanowi wzrost o 4,8 %, napędzany przede wszystkim przez stacje robocze i subskrypcje CGS 15. W 4. kwartale FactSet zaksięgował odpis w wysokości około 54 mln USD związany ze sporem dotyczącym podatku od sprzedaży w stanie Massachusetts, przy czym łączny odpis osiągnął około 64 mln USD łącznie z poprzednimi latami, obciążając wyniki operacyjne według GAAP 14. Roczne zgłoszenie ujawniło istotną słabość w ogólnych kontrolach informatycznych wspierających procesy dotyczące przychodów, należności oraz przychodów odroczonych 15.
FY2023: FactSet Research Systems
FactSet osiągnął przychody za cały rok w wysokości 2 085,5 mln USD w roku fiskalnym 2023, co stanowi wzrost o 13,1 % i oznacza 43. kolejny rok wzrostu przychodów spółki, napędzany wzrostem organicznym oraz pierwszym pełnym rokiem przychodów z CUSIP Global Services (CGS) po przejęciu z marca 2022 roku 6. Zysk operacyjny według GAAP osiągnął 629,2 mln USD, a marża operacyjna wzrosła do 30,2 % z 25,8 % w roku poprzednim, ponieważ wzrost przychodów oraz niższe odpisy z tytułu utraty wartości aktywów i opłaty profesjonalne z nadwyżką skompensowały wyższe umorzenie wartości niematerialnych i prawnych oraz zwiększone koszty odsetek wynikające z zadłużenia przejęciowego 7. Zysk netto wyniósł 468,2 mln USD, a rozwodniony EPS wyniósł 12,04, natomiast skorygowany rozwodniony EPS w wysokości 14,65 przedłużył 27. kolejny rok fiskalny wzrostu skorygowanego rozwodnionego EPS spółki 6. Organiczny ASV wraz z usługami profesjonalnymi wzrósł o 7,1 % do 2,2 mld USD przy rocznej retencji ASV przekraczającej 95 %, a wolne przepływy pieniężne w wysokości 584,8 mln USD zostały częściowo przeznaczone na dobrowolne spłaty kredytu terminowego w wysokości 375,0 mln USD w ciągu roku 7. W czwartym kwartale efektywna stawka podatkowa gwałtownie wzrosła do 39,9 % z 10,3 % w analogicznym kwartale roku poprzedniego w wyniku jednorazowego obciążenia podatkowego w wysokości 6,8 mln USD oraz rezerwy w wysokości 20,0 mln USD wynikającej z trwającego przeglądu określonych pozycji podatkowych wraz z wygasającymi zagranicznymi zachętami podatkowymi, co obniżyło zysk netto w 4. kwartale do 65,1 mln USD 6.
Słowniczek
- Przychody: Przychody z umów z klientami po pomniejszeniach, tak jak wykazuje je sama spółka; nie produkcja całkowita, przychody brutto, GMV ani napływ zamówień.
- Zysk operacyjny: Operacyjna pozycja rachunku zysków i strat, czyli zysk operacyjny; EBIT tylko jako oznaczone zastępstwo, nigdy zysk przed opodatkowaniem ani zysk zwyczajny.
- Wynik operacyjny (adj.): Skorygowany zysk operacyjny, dosłownie i zdefiniowany przez spółkę (non-GAAP), nigdy wyliczony.
- EBITDA (adj.): Skorygowana EBITDA, dosłownie i zdefiniowana przez spółkę (non-GAAP), nigdy wyliczona.
- Zysk netto: Zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej, po działalności zaniechanej; bez udziałów mniejszości i bez całkowitych dochodów.
- EPS: Rozwodniony EPS przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej; wartość opublikowana zawsze ma pierwszeństwo przed wyliczoną, wartości wyliczone są oznaczone.
- EPS adj.: Skorygowany EPS, dosłownie i zdefiniowany przez spółkę (non-GAAP).
- FCF: FCF = przepływy operacyjne minus Capex na rzeczowe aktywa trwałe; własna wartość FCF spółki jest pokazywana osobno.
- Przepływy op.: Przepływy operacyjne zgodnie z publikacją; spółki MSSF mogą ujmować zapłacone odsetki w przepływach finansowych, więc porównywalność bywa ograniczona.
- Gotówka: Gotówka i jej ekwiwalenty, bez papierów wartościowych, chyba że spółka ujmuje je w tej pozycji.
- Dług netto: Dług netto = zadłużenie finansowe bez zobowiązań leasingowych minus gotówka na ten sam dzień; własna pozycja netto spółki może się różnić.
- *: wyliczone, wzór w dymku
- ≈: wyliczone, przybliżenie
- ~: niepewne; wartość pozostaje widoczna, oceny jej nie używają
- °: poprawione przez zapytanie do dokumentu lub skorygowane na podstawie dowodu
- EBIT: EBIT jako zastępstwo: rachunek wyników nie zawiera pozycji operacyjnej
- basic: podstawowy EPS jako zastępstwo, gdy brak rozwodnionego
Źródła: raporty kwartalne, raporty roczne i dokumenty relacji inwestorskich
Baza dowodowa dla akcji FactSet Research Systems: każdy dokument z typem i datą, każda liczba w raporcie prowadzi przez numer tutaj i przez link do oryginału. Metodologia NadirAlpha
Starsze źródła (+16)
| # | Typ dokumentu | Opublikowano |
|---|---|---|
| #211 | 10-Q raport kwartalny | 2016-04-11 |
| #212 | 10-K raport roczny | 2016-04-11 |
| #214 | 10-K raport roczny | 2016-10-31 |
| #216 | 10-K raport roczny | 2016-10-31 |
| #213 | 10-Q raport kwartalny | 2017-04-10 |
| #215 | 10-Q raport kwartalny | 2018-04-09 |
| #202 | 10-K raport roczny | 2018-10-30 |
| #201 | 10-Q raport kwartalny | 2019-04-09 |
| #206 | 10-K raport roczny | 2019-10-30 |
| #203 | 10-Q raport kwartalny | 2020-01-09 |
| #204 | 10-Q raport kwartalny | 2020-04-09 |
| #205 | 10-Q raport kwartalny | 2020-07-09 |
| #210 | 10-K raport roczny | 2020-10-29 |
| #207 | 10-Q raport kwartalny | 2021-01-06 |
| #208 | 10-Q raport kwartalny | 2021-04-05 |
| #209 | 10-Q raport kwartalny | 2021-07-02 |
FAQ – akcje FactSet Research Systems
Czy istnieje prognoza zarządu (Guidance) na okres FY2027?
Tak. Zarząd opublikował cele na okres FY2027, w tym Marża operacyjna. Rozdział dotyczący Guidance tracking przedstawia wszystkie cele i porównuje je z późniejszymi wynikami rzeczywistymi; neutralnie, bez własnych szacunków.
Gdzie mogę znaleźć oficjalne dokumenty Investor Relations spółki FactSet Research Systems?
NadirAlpha podaje w rozdziale źródeł linki do wszystkich 46 wykorzystanych dokumentów oryginalnych (Zgłoszenia SEC): raport kwartalny, komunikat o wynikach, raport roczny, każdy z typem, datą publikacji i bezpośrednim odnośnikiem; każda liczba w raporcie ma numer źródła.